Superbet : Biletul zilei din fotbal 17.09.2020

biletul superbet

Biletul Superbet este pregatit, si are in componenta 5 partide din Preliminariile UEFA Europa League. Mult succes si pariati responsabil!

1. FC Botosani vs Shkendija

• Au avut o misiune mult mai grea in Kazakhstan in comparatie cu meciul de astazi din punctul meu de vedere.
  • Trupa lui Marius Croitoru, traverseaza o perioada excelenta, in care a reusit sa bifeze 4 victorii si un rezultat de egalitate.
  • Shkendija este ocupanta locului 3 din Macedonia de Nord, in sezonul precedent, si actualul lider al campionatului, dupa primele 5 etape scurse din noua stagiune.
  • Chiar daca oaspeti au mai multe prezente in cuepele europene in comparatie cu FC Botosani, nu au bifat niciun rezultat notabil.

2. Rangers

• Are un parcurs excelent in campionat, cu 6 victorii si un egal, este liderul primei ligi scotiene in acest moment.
  • In 5 din ultimele 8 partide disputate au reusit sa se impuna atat la pauza, cat si la final.
  • Intalnesc locul 3 din Gibraltar, Lincoln, un adversar foarte facil, si cred ca vor incerca sa rezolve cat mai repede acest meci, avand in vedere ca peste 3 zile vor avea din nou etapa in campionatul intern.

Cota speciala pentru FCSB contra lui Backa Topola

3. Bodo/Glimt

• Este lider autoritar in Norvegia, cu 47 de puncte acumulate din 51 puse in joc, si o medie de 3.64 goluri marcate per meci.
  • In ultimele 3 partide jucate acasa, au reusit sa inscrie de fiecare data 6 goluri.
  • Au castigat toate cele 9 meciuri oficiale jucate pe teren propriu in aceasta stagiune, si doar intr-o singura partida nu a reusit sa marcheze in ambele reprize.
  • In faza precedenta au intalnit tot o echipa din Lituania, Kauno Zalgiris, de care a trecut cu scorul de 6-1.

4. AC Milan

• Trupa lui Stefano Pioli a aratat o forma excelenta dupa pauza competitionala, si au reusit sa incheie sezonul pe pozitia a sasea in Serie A.
  • Este neinvinsa in ultimele 12 meciuri oficiale, perioada in care au reusit sa bifeze 9 victorii si 3 egaluri.
  • Doar intr-o singura victorie obtinuta din ultimele 9, nu s-au inscris si cel putin 3 reusite.
  • Observam si faptul ca au castigat toate cele 4 partide de pregatire, si de fiecare data au marcat de cel putin 3 ori.
  • O intalneste in aceasta faza a competitiei, pe Shamrock Rovers, un adversar foarte facil, care a trecut cu greu in faza precedenta, de formatia finlandeza, Ilves.

5. Dun. Streda vs Jablonec

Dun Streda :

• Este lider in prima liga slovaca, cu maximul de puncte acumulat, dupa 6 etape, si o medie de 3.5 goluri inscrise per meci.
  • Au reusit sa se impuna in ultimele 8 meciuri oficiale.
  • Ultimele 8 jocuri oficiale disputate pe propria arena, au generat cel putin doua reusite.

Jablonec :

• Are un inceput pozitiv de sezon, cu doua victorii obtinute si o remiza.
  • Doar o singura partida din ultimele 9 oficiale nu s-a finalizat cu cel putin doua goluri marcate.
  • Ultimele lor 15 deplasari oficiale au produs cel putin doua goluri inscrise.

Plaseaza acum BILETUL SUPERBET si incaseaza 500 RON bonus la prima depunere – Profita de cele mai interesante optiuni din domeniul online>