El Clasico: Ghiceste minutul si primul marcator si primesti 125.000 RON

Agentia de pariuri online Unibet ne surprinde din nou cu o promotie fantastica, de aceasta data dedicata partidei dintre FC Barcelona si Real Madrid, programata duminica, la ora 17:15. Chiar si in lipsa starurilor Cristiano Ronaldo si Leo Messi, meciul se anunta a fi unul extrem de disputat. Dupa primele 9 etape, gazdele sunt pe locul 1 in Spania, insa la foarte mica distanta de urmaritoare, iar Real e pe 7, dar se poate apropia la un singur punct de Barcelona, in cazul in care obtine cele 3 puncte puse in joc.

Daca esti inspirat si ghicesti minutul si marcatorul primului gol pe pagina promotiei UNIBET, pui mana pe un JACKPOT de 125.000 RON (sau o parte din el, daca mai multi jucatori fac predictia corecta).

PARTICIPAREA ESTE GRATUITA – Trebuie doar sa ai un cont la Unibet. Deschide AICI unul, in cazul in care nu ai deja.

El Clasico: Ghiceste minutul si primul marcator si primesti 125.000 RON – Instructiuni:

1. Intra in contul tau Unibet.ro!
  2. Acceseaza promotia „Castiga 125.000RON cu El Clasico”
  3. Alege jucatorul care crezi ca va inscrie primul si minutul in care o va face, apoi apasa butonul galben TRIMITE (dreapta-sus). Daca predictia ta e corecta castigi 125.000 RON (premiul se imparte in mod egal la numarul de jucatori care fac predictii corecte)

Pot participa toti clientii Unibet – o singura predictie/client. Nu se ia in calcul autogolurile.