Cota 2 din Volei 08.05.2019 – Ionut

148

Cota 2 din Volei

Va salut prieteni , am decis pentru astazi sa va ofer un meci de volei din campionatul Italiei, acolo unde in aceasta seara are loc meciul 3 din finala campionatului , unde Perugia primeste pe teren propriu vizita celor de la Lube Civitanova.

• Scorul la general este 1-1 , dupa ce ambele echipe au castigat meciurile de pe teren propriu.
  • In meciul de acum 3 zile ,Lube Civitanova a reusit sa se impuna cu 3-1 pe teren propriu , dupa ce a fost condusa cu 1-0 .
  • Cei de la Perugia au cazut fizic dupa castigarea primului set , diferenta fiind facuta la serviciu si la blocaj , de catre cei de la Lube.
  • Lube va juca finala Ligi Campionilor peste 10 zile , la Berlin , impotriva celor de la Zenit Kazan si se pare ca forma lor creste de la meci la meci , tinta lor fiind ca varful de forma sa fie atinsa in finala.
  • Podrascanin si Atanasijevic au facut un meci modest la Lube , singurul care a incercat sa faca ceva a fost Leon , dar a fost imposibil sa castige meciul de unul singur.
  • Lube il are pe Stankovic ,capitan , care dupa primul set pierdut , a reusit sa si motiveze colegii si sa reuseasca alaturi de Juantorena, care a facut un meci perfect , dupa ce in primul set nu a avut un procentaj foarte bun , sa obtina victoria.
  • Mossa Rezende , este unul dintre cei mai buni ridicatori din lume in acest moment si cred ca in asemenea partide , acesta o sa si arate clasa.

Am ales sa mizez pe victoria celor de la Lube Civitanova, la o cota de 2.5 oferita de cei de la Unibet , unde puteti incasa un bonus de 250 RON.