Cota 2 din Uefa Champions League 07.06.2019

500
Cota 2

Salutare tuturor prieteni, aici Gabriel. Cota 2 din Uefa Champions League se bazeaza pe numarul de goluri.

Aceasta competitie a reusit sa ne aduca foarte multe satisfactii in acest sezon, insa iata ca ne apropiem de final, insa cred ca mai putem obtine un profit mic din aceste semi-finale. Speranta este vie pe Anfield Stadium si cred ca vom avea parte de un meci spectaculos si fara Mo Salah si Robert Firmino. Cel mai probabil pustii lui Ajax vor dori inca din prima repriza si isi asigure calificarea in finala Uefa Champions League.

Liverpool – FC Barcelona

Barcelona a mai avut un avantaj de 3-0 si sezonul trecut, fiind eliminata apoi de AS Roma. Elevii lui Valverde cu siguranta au invatat din greseli si in ciuda atmosferei infernale de pe Anfield, nu cred ca pot pierde calificarea. Ma astept ca spaniolii sa loveasca pe contraatac si sa marcheze golul ce le asigura linistea. Liverpool este foarte aproape de a piede titlul in Premier League, desi au un punctaj record in istoria clublui. Cred ca si lipsa lui Salah o sa cantareasca foarte greu pentru trupa lui Jurgen Klopp.

CASTIGI 200 RON PENTRU UN GOL MARCAT IN LIVERPOOL – BARCELONA>>>

Ajax – Tottenham

Dupa cum se observa sezonul lui Ajax este unul incredibil din toate punctele de vedere, asadar, pustii lui Erik ten Hag merita toate laudele. In ultimul meci au reusit sa castige cu scorul de 4-0 in fata celor de la Willem II, astfel au pus mana pe Cupa Olandei, o super performanta ce poate fi urmata de o calificare in finala Uefa Champions League. Pe cealalta parte Tottenham nu a fost convingatoare in campionat, acolo unde au pierdut in deplasare cu scorul de 0-1 in fata celor de la Bournemouth.

In acest moment Ajax are un moral excelent, iar stilul lor de fotbal este foate greu de oprit, asadar ma astept ca acestia sa marcheze un gol inca din prima repriza.