Biletul zilei – Preliminariile Uefa Champions League 16.09.2020

Biletul zilei

Lucrurile functioneaza perfect in aceasta perioada la biletul zilei, si am mare incredere ca vom reusi un al treilea succes la rand, in aceasta saptamana.

1. Omonia Nicosia vs Crvena Zvezda

• Ciprioti au trecut cu greu in ambele tururi, de fiecare data reusind sa obtina calificarile dupa 120 de minute.
  • Oaspeti traverseaza o perioada excelenta, in care au reusit sa bifeze 10 victorii la rand.
  • Crvena Zvezda este clar formatia mai experimentata si mai valoroasa in acest duel cu Omonia Nicosia.
  • Ulima aparitie a gazdelor in cupele europene, dateaza din sezonul 2016/17, in timp ce Crvena Zvezda, are doua calificari la rand in grupele Champions League.

2. Ferencvaros vs Dinamo Zagreb

Ferencvaros :

• Gazdele de astazi, se afla intr-o forma excelenta, si vine dupa 4 victorii la rand, doua in campionat, si doua in tururile preliminare din Champions League.
  • In turul precedent au trecut de campioana Scotiei, Celtic, scor 2-1, chiar pe terenul acestora.
  • S-au impus in ultimele 9 jocuri oficiale disputate pe propria arena.

Dinamo Zagreb :

• Au reusit sa treaca de CFR Cluj in turul precedent, la loviturile de departajare, dupa 120 de minute scorul fiind la egalitate, scor 2-2. De mentionat faptul ca formatia croata a jucat cu un om mai putin, din minutul 51.
  • Este neinvinsa in ultimele 7 partide oficiale, perioada in care au reusit sa bifeze 5 victorii.
  • Are o medie de 3.25 goluri inscrise, in primele etape jucate in campionatul intern.

Cele doua formatii s-au intalnit si anul trecut in preliminariile Champions League, atunci cand Dinamo Zagreb a reusit sa mearga mai departe, iar ambele partide s-au incheiat cu cel putin doua reusite.

3. Midtjylland vs Young Boys

• Gazdele au trecut in turul precedent de Ludogorets, scor 1-0, partida in care au primit 3 cartonase galbene.
  • Ultimele 3 meciuri oficiale in care au fost implicati cei de la Young Boys, s-au acordat cel putin 4 cartonase galbene.
  • Oaspeti au primit in medie in campionatul trecut, 2.03 cartonase galbene per joc, in timp ce Midtjylland a primit 1.85.
  • Arbitrul acestei partide este bulgarul Georgi Kabakov, care in 12 din ultimele 14 meciuri arbitrate in cupele europene, a aratat cel putin 4 cartonase galbene.

Plaseaza biletul zilei si incaseaza bonusul de 500 RON instant la prima depunere – Profita de cele mai mari cote din domeniul online>>>