Biletul zilei este format din doua evenimente 18.11.2019

633
Biletul zilei

Salutare fratilor, aici Moldoveanu Marian. Biletul zilei de astazi este format doar din doua evenimente.  Multa bafta si inspiratie maxima!

Ne-a lipsit un singur corner pentru a bifa un nou bilet castigator, insa mergem mai departe, si azi ma voi baza din nou pe doua pronosticuri la biletul zilei, pe care sper sa il inverzim de aceasta data. Mult succes!

Info Slovacia U21 – Georgia U21 :

Slovacia U21 :

• Etapa precedenta a fost pierduta in fata Frantei U21, pe teren propriu, scor 3-5.
  • Toate cele 3 partide jucate in aceste preliminarii, s-au incheiat cu cel putin 3 goluri marcate.
  • In 8 din ultimele 9 partide disputate s-au terminat cu cel putin 3 goluri inscrise.
  • In ultimele 4 meciuri jucate au reusit sa inscrie de cel putin doua ori.

Georgia U21 :

• Ocupa pozitia a treia in grupa, cu 6 puncte acumulate in 4 jocuri.
  • Vine dupa o infrangere pe terenul Frantei, scor 3-2.
  • Toate cele 4 meciuri jucate in preliminarii, s-au terminat cu cel putin 3 goluri inscrise.
  • In 7 din ultimele lor 9 meciuri jucate s-au finalizat cu cel putin 3 goluri marcate.
  • Au reusit sa marcheze de cel putin doua ori, in 5 din ultimele 9 partide jucate.

BONUS DE 100% PANA LA 500 RON!

Info Irlanda – Danemarca :

Irlanda :

• Se afla pe locul 3 in Grupa D, cu 12 puncte, si au nevoie de o victorie in fata adversarei din aceasta seara, pentru a obtine calificarea directa la Euro 2020.
  • Au terminat la egalitate in prima repriza, in 4 din cele 7 jocuri disputate in aceste calificari.
  • Au remizat in 5 din ultimele 11 partide disputate.
  • In 12 din ultimele 14 meciuri jucate s-au incheiat cu cel mult doua goluri marcate.

Danemarca :

• Este liderul grupei in acest moment, cu 15 puncte, si un rezultat de egalitate le este de ajuns, pentru a fi prezenta la Euro 2020.
  • Au remizat in 3 din ultimele 5 deplasari oficiale.
  • Este neinvinsa in ultimele 14 partide jucate, perioada in care au bifat 8 victorii si 6 rezultate de egalitate.

Cele doua nationale s-au intalnit si in Nations League, acolo unde au remizat de doua ori, scor 0-0, iar in partida tur din aceste preliminarii, au incheiat de asemenea la egalitate, scor 1-1, ambele goluri fiind marcate dupa pauza.