Biletul zilei la pariuri

Biletul zilei de astazi are din nou in componenta doua evenimente, la fel ca in ziua precedenta, si sper ca rezultatul sa fie acelasi. Succes!

1. Den Bosch vs Maastricht

Den Bosch :

• Toate cele 3 meciuri oficiale jucate in noua stagiune au generat cel putin 3 goluri.
  • Ultimele lor 9 jocuri oficiale au generat cel putin 3 reusite.
  • Din cele 29 de etape jucate in editia precedenta de campionat, 20 s-au incheiat cu cel putin 3 goluri inscrise, si au produs in medie 3.6 goluri.
  • Ultimele lor 9 partide jucate acasa in Eerste Divisie, s-au finalizat cu cel putin 3 goluri inscrise.

Maastricht :

• In ultimele lor doua jocuri de campionat s-au marcat 11 goluri.
  • Doar intr-o singura partida din ultimele 10 oficiale nu s-au inscris cel putin 3 goluri.
  • Partidele lor din stagiunea trecuta de Eeste Divisie au produs in medie 3.1 goluri.

2. Maccabi Tel Aviv vs RB Salzburg

• Austriecii erau mari favoriti inaintea acestei duble din Preliminariile Uefa Champions League, iar sansele acestora sunt si mai considerabile, avand in vedere marile probleme de lot din tabara celor de la Maccabi Tel Aviv.
  • In primele 3 meicuri oficiale din acest sezon, RB Salzburg, a reusit sa marcheze de 17 ori, iar in ultima partida disputata au jucat cu om in minus din minutul 6, si cu toate acestea au reusit sa se impuna cu scorul de 4-1.
  • Gazdele din aceasta seara nu s-au descurcat prea bine nici cand aveau la dispozitie tot efectivul. In ultimele 3 partide, au reusit sa bifeze o victorie la limita, un egal, si au suferit o infrangere, iar in doua dintre aceste jocuri, au primit doua goluri.
  • RB Salzburg este neinvinsa in ultimele 16 meciuri oficiale, perioada in care au reusit sa bifeze 14 victorii.
  • Oaspeti au reusit sa inscrie in ambele reprize in 12 din ultimele 14 jcouri oficiale.